Overlijden melden: 088 - 848 82 27 (24/7) Eén telefoontje is voldoende, ook bij vragen of twijfel. Wij helpen je direct. Bekijk de reviews

2 natura verzekeringen

29 november 2014

Vraag nummer: 40776

Geachte heer Zwaanswijk,

Door verkeerd advies heb ik 2 naturaverzekeringen bij 2 verschillende verzekeringmaatschappijen. Kan ik 1 van beiden opzeggen, afkopen of premievrij maken?
Bij voorbaat dank voor uw advies.

Antwoord:

Dat is afhankelijk van de medewerking van de betreffende verzekeringsmaatschappij. Mijn advies is om de verzekeringsmaatschappij van de laatst gesloten verzekering te vragen om de verzekering te beëindigen.Dat recht heeft u per definitie. U krijgt dan vanzelf te horen of de betreffende polis nog enige afkoopwaarde heeft en of dat bedrag a direct betaalbaar is.

Print deze pagina

×

Spelregels

Spelregels panel Uitvaartkosten en financiële dekking

  • U kunt een vraag intypen; het antwoord staat binnen 48 uur onder de vraag.
  • De service staat open voor particulieren, consumenten- en patientenfederaties en voor instellingen en ondernemers die relatie zijn van BV Uitvaart.Com en Peter van Schaik.
  • Een vraag moet een algemeen karakter hebben
  • Zowel de vraag als het antwoord zijn openbaar, ook nadat uw vraag beantwoord is. Vindt u het openbare karakter van onze dienstverlening vervelend? Wilt u liever niet met naam en toenaam vermeld staan op de site? Maak dan geen gebruik van deze kostenloze faciliteit of dien uw vraag anoniem in.
  • Uw vragen worden serieus en zorgvuldig behandeld, maar Uitvaart.Com en Peter van Schaik aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuiste toepassingen en gevolgen.

Is er iemand overleden?

Wij helpen je direct.
Eén telefoontje is voldoende.

Bel nu 088 - 848 82 27 Wij zijn 24/7 bereikbaar

Nee, ik wil me oriënteren